O společnosti Algamo

Výrobní společnost Algamo s.r.o. byla založena v roce 2011.
Hlavní náplní společnosti je kultivace řas a následné získání aktivních látek, jež se využívají v kosmetickém průmyslu, farmaceutickém průmyslu a při výrobě potravinových doplňků.
Výrobna je situována v obci Mostek nedaleko Trutnova ve dvoupodlažním objektu s celkovou výměrou přesahující 6400 m2.

Vize

Cílem společnosti je ekologicky šetrná produkce vysoce aktivních produktů přírodního charakteru. Věříme, že i malý příspěvek k ekologii přinese prospěch nám a další generaci.
Společnost investuje úsilí do budování přátelského pracovního prostředí a podmínek a věnuje značnou pozornost dalšímu profesionálnímu rozvoji svých zaměstnanců.

Historie společnosti Algamo

Společnost Algamo s.r.o. byla založena v roce 2011 v ČR a je výrobcem a dodavatelem Astaxanthinu ve formách: Haematococcus pluvialis suchá řasa a Asthaxanthin oleoresin. Tyto produkty jsou prodávány pod obchodní značkou ALGASTIN®.

2011 - Založení společnosti                
2012 - Vývoj technologie                 
2014 - Počátek stavby závodu
2015 - Ukončení stavby                       
2016 – Zahájení provozu

Certifikace

Algamo s.r.o. pravidelně monitoruje výrobní cyklus a dbá na bezpečnost a dodržování hygienických požadavků, efektivitu využívání zdrojů a efektivnost výroby. Tím zajišťuje konzistentnost procesu i výsledných produktů.

Společnost pracuje podle zásad HACCP.

Certifikace ISO

Certifikace USDA Organicusda 

Certifikace Vegan               PF


The Power of Astaxanthin

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.